Sort by
  • SOLE LOVE

    ★★★★

  • Nothing to Hide (Bad Kid Stuff)

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Clickbait

    ★★★★½

  • My friend Vincent

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Menu

    ★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

  • Pearl

    ★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Year of the Rabbit

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Light Oneiric

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

  • Birthday (Bad Kid Stuff)

    ★★★

  • Declan McKenna at Glastonbury 2022

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Catopolis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Dirtbag

    ★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • This Is Going to Hurt

  • Girl Picture

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Starfuckers

    ★★★½

  • We Met in Virtual Reality

    ★★★½

  • Fresh

    ★½

  • Inside Out

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Don't Look Up

  • The Grucifixion

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ½

  • Encanto

  • The Black Phone

    ★★½

  • 9/21/21

    ★★★½

  • Squid Game

  • The Guilty

    ★½

  • Happening

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

  • Malignant

    ★★★

  • The Green Knight

    ★½

  • Old

    ★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★