• House of Gucci

    ★★★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ★★★

  • The Humans

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • star-crossed: the film

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • False Positive

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Seance

    ★★★

  • P!NK: All I Know So Far

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Separation

    ★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Every Breath You Take

    ★★

  • The Unholy

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★½

  • kid 90

    ★★★½

  • Son

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Crime Scene

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Fake Famous

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Land

    ★★★½

  • There Is No

    ★★½

  • In the Earth

    ★★★

  • Censor

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Don't Tell a Soul

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • Fatale

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Embattled

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • Kindred

    ★★½

  • Let Him Go

    ★★★

  • Spell

    ★★★★

  • Smiley Face Killers

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • Come Play

    ★★★

  • The Undoing

    ★★★★

  • Friendsgiving

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Held

    ★★★

  • Shithouse

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Flashback

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Fatman

    ★★★