Sort by
  • Air

    ★★★

  • Cocaine Bear

  • The Strays

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Plane

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Smile

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Clerks III

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Man from Toronto

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Jackass 4.5

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★★

  • Spin Me Round

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Brazen

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Theo Von: Regular People