Sort by
  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • The Noel Diary

    ★★½

  • Christmas with You

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Unwelcome

    ★★

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★½

  • Prey

    ★★★½

  • Glorious

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Gold

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • The Tender Bar

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Dune

    ★★★

  • He's All That

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Superhost

    ★★½

  • Free Guy

    ★★½