Sort by
  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • I Don't Fight the Dark as Well as I Used To

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Problemista

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★½

  • The People You're Paying to Be in Shorts

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Amsterdam

    ½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Master Gardener

    ★★½

  • Women Talking

    ★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★½

  • Section 1

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • There is a Hole in the Ground

  • I'm At Home

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • There's No End

    ★★★★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★½

  • The Runner

    ★★★½

  • A Love Song

    ★★★½

  • When You Finish Saving The World

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Museum of the Revolution

    ★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★½

  • Figure-Ground

    ★★★★½

  • Homemade Stories

    ★★★★

  • Juice WRLD: Into the Abyss

    ★★½

  • Shoot from the Heart

    ★★★½

  • Conversations Between Shifts

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Three Minutes: A Lengthening

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Candyman

    ★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Memoria

    ★★★★★

  • Marx Can Wait

    ★★

  • Pig

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Cow

    ★★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • The Story Won't Die

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • When a farm goes aflame

    ★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★