Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Trolls Band Together

Trolls Band Together

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
*N Sync: *Ntimate Holiday Special

*N Sync: *Ntimate Holiday Special

2000
×
Edit this entry  
12
*NSYNC PopOdyssey Live

*NSYNC PopOdyssey Live

2001
×
Read prior review Edit this entry  
11
Trolls Band Together

Trolls Band Together

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Priscilla

Priscilla

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Kitbull

Kitbull

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
*NSYNC: Disney in Concert

*NSYNC: Disney in Concert

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Totally Killer

Totally Killer

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Taylor Swift: The Eras Tour

Taylor Swift: The Eras Tour

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Palmer

Palmer

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Boy Band Con: The Lou Pearlman Story

The Boy Band Con: The Lou Pearlman Story

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
A Hammer of Witches

A Hammer of Witches

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
'N Sync 'N Concert

'N Sync 'N Concert

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
16
*NSYNC PopOdyssey Live

*NSYNC PopOdyssey Live

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
'N Sync: Live from Madison Square Garden

'N Sync: Live from Madison Square Garden

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Friends with Benefits

Friends with Benefits

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
*NSYNC PopOdyssey Live

*NSYNC PopOdyssey Live

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Daisy Jones & the Six

Daisy Jones & the Six

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Bolan's Shoes

Bolan's Shoes

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Young Arsonists

The Young Arsonists

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Blue Beetle

Blue Beetle

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Run Rabbit Run

Run Rabbit Run

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Strange Thing About the Johnsons

The Strange Thing About the Johnsons

2011
×
Read the review Edit this entry  
04
Knock at the Cabin

Knock at the Cabin

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Everest

Everest

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Where the Crawdads Sing

Where the Crawdads Sing

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Bambi

Bambi

1942
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Fox and the Hound

The Fox and the Hound

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Austin Powers: International Man of Mystery

Austin Powers: International Man of Mystery

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Bubble Boy

Bubble Boy

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Extraction 2

Extraction 2

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Gift

The Gift

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

2015
×
Read the review Edit this entry  
03
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

2014
×
Read the review Edit this entry  
03
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Zathura: A Space Adventure

Zathura: A Space Adventure

2005
×
Read the review Edit this entry  
02
Detention

Detention

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry