Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★½

  • Trolls Band Together

    ★★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • A Hammer of Witches

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ★★★★★

  • Bolan's Shoes

    ★★★

  • The Last Adventure

  • Tetris

    ★★★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Young Arsonists

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • My Policeman

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • If These Walls Could Sing

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Girl at the Window

    ★★

  • Fall

    ★★

  • The Little Guy

    ★★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★★

  • Luck

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Into the Abyss: Chemosynthetic Oases

  • Thirteen Lives

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Magnum Opus

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Black Bird

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★