Sort by
  • Untold: Johnny Football

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Tom Segura: Sledgehammer

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Madoff: The Monster of Wall Street

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Sebastian Maniscalco: Is it Me?

  • The Watcher

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Patient

    ★★★

  • Untold: Operation Flagrant Foul

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

  • What Is a Woman?

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • Deep Water

    ★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • Father Stu

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Navalny

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • The Super Bob Einstein Movie

  • 1883

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Finch

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★

  • Untold: Crime & Penalties

  • Free Guy

    ★★★

  • Pig

    ★★★

  • 12 Mighty Orphans

    ★★★

  • Cruella

    ★★

  • CODA

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Extraction

    ★★

  • Middleditch & Schwartz

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★

  • Worth

    ★★★

  • The Courier

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Gary Gulman: The Great Depresh

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★

  • Tell Me Who I Am

  • The Informer

    ★★

  • Parasite

    ★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★★

  • Paddleton

    ★★★★★

  • Honey Boy

    ★★★

  • The Mule

    ★★

  • King of Thieves