Sort by
  • In the Heights

  • Bo Burnham: Inside

  • Zola

  • Little Women

  • The Irishman

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Midsommar

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Velvet Buzzsaw

  • Adam

  • Fyre Fraud

  • Ellen DeGeneres: Relatable

  • Mary Poppins Returns

  • Jay Myself

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

  • mid90s

  • If Beale Street Could Talk

  • Ben Is Back

  • Beautiful Boy

  • Vox Lux

  • Can You Ever Forgive Me?

  • Suspiria

  • Destroyer

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • The Favourite

  • Crazy Rich Asians

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Shoplifters

  • Cold War

  • Bao

  • The Ranger

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★½

  • Tully

  • Skate Kitchen

  • Hereditary

  • Sorry to Bother You

  • Eighth Grade

  • Paddington 2

  • Coco

    ★★★★★

  • Disobedience

  • I, Tonya

    ★★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • First Reformed

  • In a Heartbeat

    ★★★★½

  • Good Time

    ★★★★½

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • They

  • Manifesto

    ★★★★★

  • Amy Schumer: The Leather Special

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • Logan

    ★★★★

  • Beach Rats

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★½

  • Thoroughbreds

    ★★★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★★★

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★★★

  • Passengers

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Hidden Figures

  • Miss Sloane

    ★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Moana

    ★★★★½