Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Mai-chan's Daily Life: The Movie

Mai-chan's Daily Life: The Movie

2016
×
Read the review Edit this entry  
28
Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

2011
×
★½
Edit this entry  
28
Subconscious Cruelty

Subconscious Cruelty

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
First Point

First Point

2012
×
★★★
Edit this entry  
27
Feed

Feed

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Redo of Healer

Redo of Healer

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Terrible Meal

Terrible Meal

1995
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Norbit

Norbit

2007
×
½
Read the review Edit this entry  
25
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Little Mermaid

The Little Mermaid

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Snowman

The Snowman

2017
×
Read the review Edit this entry  
24
The Pest

The Pest

1997
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Bad Johnson

Bad Johnson

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Birth

Birth

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Garden Party

Garden Party

2017
×
★★★
Edit this entry  
22
Sexy Beast

Sexy Beast

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Fast X

Fast X

2023
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
This Dark Thought

This Dark Thought

2019
×
★★★
Edit this entry  
20
Avengement

Avengement

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Man with the Iron Fists 2

The Man with the Iron Fists 2

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Picchu

Picchu

2022
×
★★★
Edit this entry  
19
White Men Can't Jump

White Men Can't Jump

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
The Man with the Iron Fists

The Man with the Iron Fists

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
White Men Can't Jump

White Men Can't Jump

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Fast X

Fast X

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Stay Out of the Basement

Stay Out of the Basement

2023
×
Read the review Edit this entry  
16
Polite Society

Polite Society

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Sisu

Sisu

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Max Steel

Max Steel

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Midway

Midway

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Flute

The Flute

2023
×
★★★★
Edit this entry  
14
Stonewall

Stonewall

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
13
10,000 BC

10,000 BC

2008
×
Read the review Edit this entry  
13
Enough

Enough

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Mother

The Mother

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
STILL: A Michael J. Fox Movie

STILL: A Michael J. Fox Movie

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Da Neighborhood Dopemane

Da Neighborhood Dopemane

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
11
The Sweetest Thing

The Sweetest Thing

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Cool Cat Saves the Kids

Cool Cat Saves the Kids

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
10
Paint

Paint

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Cool Cat Fights Coronavirus

Cool Cat Fights Coronavirus

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
09
The King of Fighters

The King of Fighters

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
08
The Beginning & The Middle

The Beginning & The Middle

2021
×
★★★½
Edit this entry  
08
Cruel Intentions 3

Cruel Intentions 3

2004
×
Read the review Edit this entry  
07
Cruel Intentions 2

Cruel Intentions 2

2001
×
Read the review Edit this entry  
07
Cruel Intentions

Cruel Intentions

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Belle de Jour

Belle de Jour

1967
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Furry Vengeance

Furry Vengeance

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
06
She's Clean

She's Clean

2022
×
★★★
Edit this entry  
05
Beautiful Disaster

Beautiful Disaster

2023
×
Read the review Edit this entry