Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • The Wedding Veil Journey

    ★★★

  • Alone at Night

  • JUNG_E

    ★★½

  • You People

    ★½

  • Snow Falls

    ★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★½

  • Windows of Imagination

    ★★★

  • The Wedding Veil Inspiration

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Night Train

    ★★

  • House Party

    ★★

  • The Wedding Veil Expectations

    ★★★

  • The Old Way

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • The Big 4

    ★★★½

  • Thaba Ye

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • JEFF

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Emancipation

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★½

  • Spirited

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Dino at the Beach

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Grimcutty

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

    ★★★★

  • Vikram Vedha

    ★★★½

  • Hot Take: The Depp/Heard Trial

    ½

  • Halloween Jack 3D

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Munsters

    ★★

  • Birdemic 3: Sea Eagle

    ½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Lou

    ★★

  • Generation

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★