Sort by
  • Knife+Heart

    ★★★★★

  • Shin Godzilla

    ★★★★★

  • The Vagrant

    ★★★★★

  • The Dark Backward

    ★★★★★

  • A Gnome Named Gnorm

  • Sonny Boy

    ★★★★

  • Game Over

    ★★★½

  • Dead Heat

    ★★★★★

  • Brain Damage

    ★★★★

  • Street Trash

    ★★½

  • Spookies

    ½

  • Max Headroom: 20 Minutes into the Future

    ★★★★★

  • Crimes of Passion

    ★★★★★

  • Sole Survivor

    ★★

  • Born in Flames

    ★★★★

  • Liquid Sky

    ★★★½

  • The Fan

    ★★★

  • Petey Wheatstraw

    ★★★★★

  • Lisztomania

    ★★½

  • Supermarket

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Megalon

    ★★½

  • Private Parts

    ★★★

  • Bloody Friday

    ★★★★

  • Cotton Comes to Harlem

    ★★★★★

  • Multiple Maniacs

    ★★★½