Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • I Dreamt of Being an Actress

  • Arnold

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Anna

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ½

  • Do Revenge

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

  • De Bellinga's: Huis op stelten

    ½

  • Not Okay

    ½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • The Fire Within: Requiem for Katia and Maurice Krafft

    ★★★★

  • The Princess

    ½

  • South Park the Streaming Wars

  • Elvis

    ★★★★

  • Burning Days

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • George Carlin's American Dream

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Farmer's Daughters

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Rise

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Love, Deutschmarks and Death

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Living

    ½

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The King's Man

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • South Park: Post COVID

  • Kurt Vonnegut: Unstuck in Time

  • Black Friday

    ★★

  • All Too Well: The Short Film