Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Swan

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Groot's Sweet Treat

  • Groot's Snow Day

  • Groot and the Great Prophecy

  • Groot Noses Around

  • Are You My Groot?

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Retribution

    ★★

  • Ahsoka

    ★★★★

  • Strays

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Heart of Stone

    ★½

  • Rehragout-Rendezvous

    ★★★

  • The Monkey King

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Out-Laws

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Arnold

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • The Mother

    ★½

  • Maggie Simpson in

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Blood & Gold

    ★★½

  • Peter Pan & Wendy

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Clock

    ★★

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Hypnotic

    ★½

  • Bottoms

    ★★★½