Sort by
  • Monster Inside: America's Most Extreme Haunted House

  • Priscilla

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Spirited

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Bones and All

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Catopolis

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Titanic 666

    ½

  • The Girl from Plainville

  • The Northman

    ★★★

  • Deep Water

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Fresh

    ★★½

  • Sex Appeal

  • The House

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Nightmare Alley

  • The Grucifixion

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Birds of Paradise

    ★★★½

  • Wolf

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Humans

  • The Guilty

  • Halloween Kills

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Cyrano

    ★½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★