LemonLen has logged 22 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Voyagers

Voyagers

2021
×
★★★½
Edit this entry  
10
Meet the Fockers

Meet the Fockers

2004
×
★★★★
Edit this entry  
07
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★½
Edit this entry  
05
Meet the Parents

Meet the Parents

2000
×
★★★★
Edit this entry  
03
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★★½
Edit this entry  
09
Ginny Weds Sunny

Ginny Weds Sunny

2020
×
★★★
Edit this entry  
02
The Full Monty

The Full Monty

1997
×
★★★½
Edit this entry  
25
Mother

Mother

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Goonies

The Goonies

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Wedding Crashers

Wedding Crashers

2005
×
★★★½
Edit this entry  
21
What Just Happened

What Just Happened

2008
×
★★★½
Edit this entry  
15
Ocean's Thirteen

Ocean's Thirteen

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Gate to Heaven

Gate to Heaven

2019
×
Edit this entry  
05
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Coming to America

Coming to America

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Gotti

Gotti

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Sabrina

Sabrina

1954
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Emma.

Emma.

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Ocean's Twelve

Ocean's Twelve

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Nixon

Nixon

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
After Everything

After Everything

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry