Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • X

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Perfect Strangers

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Spencer

    ★★½

  • The Suicide Squad

  • Luca

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ½

  • It's a Sin

    ★★★★

  • Mank

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★½

  • Minari

    ★★★★

  • Little Women

    ★★

  • Saint Maud

    ★★★½

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★½

  • Avengers: Endgame

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★

  • Captain Marvel

  • Bohemian Rhapsody

  • The Favourite

    ★★★★★

  • A Simple Favor

  • Cam

  • Climax

    ★★

  • Avengers: Infinity War

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • The Babysitter

  • Thor: Ragnarok

  • The Shape of Water

  • Spider-Man: Homecoming

  • Good Time

  • Baby Driver

  • Call Me by Your Name

  • Hidden Figures

  • La La Land

  • The Neon Demon

    ★★★

  • Raw

  • Hush

  • Deadpool

  • The Revenant

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Inside Out

  • Paddington

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • The Imitation Game

  • Guardians of the Galaxy

  • It Follows

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

  • American Hustle

    ★★★½

  • Prisoners

    ★★★★

  • The To Do List

  • The Conjuring

  • The Purge

  • Before Midnight

  • Les Misérables

  • Pitch Perfect

  • Life of Pi

  • Silver Linings Playbook

    ★★★★

  • The Place Beyond the Pines

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★½

  • The Avengers

  • Sinister

  • In Time

    ★★