Sort by
  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Smile

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Sick

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Good Night Oppy

    ★★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★★

  • Broker

    ★★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Holy Spider

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Hunt

    ★★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Bubble

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★★½

  • Close

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★