Devon has logged 19 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Fyre Fraud

Fyre Fraud

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Glass

Glass

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Fyre

Fyre

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Thinner

Thinner

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Dressed to Kill

Dressed to Kill

1980
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
10 Years

10 Years

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Fyre

Fyre

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Police Academy

Police Academy

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Some Like It Hot

Some Like It Hot

1959
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Drop Dead Fred

Drop Dead Fred

1991
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Follow That Bird

Follow That Bird

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Mule

The Mule

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
White Men Can't Jump

White Men Can't Jump

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry