Sort by
  • The Art of Self-Defense

  • Premature

  • Honey Boy

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • On the Basis of Sex

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • mid90s

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★½

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★½

  • Suspiria

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Favourite

  • Roma

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Cold War

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • The Edge of Seventeen