Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★½

  • Leo

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Wingwomen

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Foe

    ★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Beast

    ★★★★

  • Aggro Dr1ft

    ★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • Janet Planet

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • I'm a Virgo

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Lesson

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • La Chimera

    ★★★★½

  • The Taste of Things

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Bama Rush

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • Steven's Bakery

  • boygenius: the film

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Four Unloved Women, Adrift on a Purposeless Sea, Experience the Ecstasy of Dissection

  • Jules

    ★★★

  • It's a Halloween Miracle!

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Afire

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★