Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

  • M3GAN

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Not Okay

  • Nope

  • The Gray Man

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Split Ends

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

  • The Adam Project

  • Fresh

  • Spider-Man: No Way Home

  • Encanto

  • Squid Game

  • Dune

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Black Widow

  • Josee, the Tiger and the Fish

  • Holidate

  • Pieces of a Woman

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • A Whisker Away

    ★½

  • Minari

  • Promising Young Woman

  • Joker

  • Ready or Not

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

    ★★★★

  • Annabelle Comes Home

  • Toy Story 4

  • Avengers: Endgame

  • Good Boys

  • Yes, God, Yes

  • Captain Marvel

  • Alone/Together

  • The Princess Switch

    ★½

  • The Grinch

  • The Holiday Calendar

  • Bohemian Rhapsody

  • Smallfoot

    ★★

  • mid90s

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ½

  • I Want to Eat Your Pancreas

  • Roma

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Flavors of Youth

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Okko's Inn

    ★★★★

  • Incredibles 2

  • Avengers: Infinity War

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Black Panther

  • Hereditary

  • The Greatest Showman

    ★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

  • Thor: Ragnarok

  • SPF-18

    ½

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • In a Heartbeat

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Can't Help Falling in Love

  • The 100th Love with You

  • Get Out

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Doctor Strange