Sort by
  • Mean Girls Musical

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • TOMORROW X TOGETHER: OUR LOST SUMMER

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Unlocked

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Shortcomings

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The First Slam Dunk

    ★★★½

  • NCT DREAM THE MOVIE : In A DREAM

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Spirited

    ★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

  • The Blackening

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Spirited Away: Live on Stage

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★

  • Ice Merchants

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Senior Year

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Morbius

  • My Year of Dicks

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Kotaro Lives Alone

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • House of Gucci

  • Eternals

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Dune

    ★★★★½

  • Clickbait

    ★★★★