Sort by
  • Mufasa: The Lion King

  • Bob Marley: One Love

    ★★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • American Fiction

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Circus Maximus

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★½

  • A Good Person

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★★

  • House Party

    ★★★½

  • Kaleidoscope

    ★★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Darby and the Dead

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★