Sort by
  • Love at First Sight

    ★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • VOLCANO

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Ed Sheeran: The Sum of It All

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • BLEACHERS - INTO THE SHADOW

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Atsuko Okatsuka: The Intruder

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Love, Lizzo

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Bros

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Sr.

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Of an Age

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Honor Society

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3