• Thunder Force

  • This is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • A Week Away

    ½

  • Q: Into the Storm

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Deadly Illusions

    ½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★½

  • Failure

    ★★★

  • Yes Day

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

    ★★★

  • Moxie

  • RuPaul’s Drag Race: Corona Can’t Keep a Good Queen Down

    ★★★

  • The Girl on the Train

  • To All the Boys: Always and Forever

    ½

  • Red Dot

    ½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Finding 'Ohana

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • The Dig

    ★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★

  • Long Toast

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★½

  • Your Honor

    ★★★½

  • What Lies Below

    ½

  • The Prom

  • Good Morning Christmas!

    ½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Two Distant Strangers

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Mank

    ★★★

  • Holidate

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • Shithouse

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • Sightless

    ½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Concrete Cowboy

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Honest Thief

    ★½

  • Tenet

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Ava

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★½

  • The Wrong Missy

  • Rhubarb

    ★★½

  • Hollywood

    ★★½

  • Close Encounters of the Fifth Kind

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • The Trip to Greece

    ★★★

  • All the Bright Places

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ½

  • The Stranger

    ★★★

  • Horse Girl

    ★★½

  • Minari

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★