Sort by
  • Saw X

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Hideo Kojima: Connecting Worlds

    ★★★

  • Lost Soulz

    ★★★★

  • Smoking Tigers

    ★★★½

  • Stan Lee

    ★★★

  • Bad Things

    ★★★

  • The Line

    ★★★★

  • He Went That Way

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • Paint

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★½

  • Clock

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Maestra

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Passages

    ★★½

  • My Animal

    ★★★½

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

    ★★★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Cat Person

    ★★★

  • Eileen

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Little Richard: I Am Everything

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Darby and the Dead

    ★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • What Comes Around

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★