Sort by

lauramrtnzsan has logged 10 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
In the Mood for Love

In the Mood for Love

2000
×
★★★★★
Edit this entry  
09
For No Good Reason

For No Good Reason

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
40 Days and 40 Nights

40 Days and 40 Nights

2002
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Paris Can Wait

Paris Can Wait

2016
×
★★★½
Edit this entry  
06
Zulu

Zulu

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
A Bag of Marbles

A Bag of Marbles

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Chelsea Girls

Chelsea Girls

1966
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Empire

Empire

1965
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
Sleeping Giant

Sleeping Giant

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Atonement

Atonement

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry