Sort by
  • Toy Story 4

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Pain and Glory

  • Dumbo

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Quién te cantará

  • Bohemian Rhapsody

  • If Beale Street Could Talk

  • Beautiful Boy

  • A Star Is Born

  • The Favourite

  • Roma

  • Incredibles 2

  • El Angel

  • Cold War

  • Love, Simon

  • Red Sparrow

  • The Greatest Showman

  • Wonder

  • Coco

  • Dying

  • Lady Bird

  • The Shape of Water

  • Loving Vincent

  • Amar

  • The Disaster Artist

  • A Ghost Story

  • Call Me by Your Name

  • A Bag of Marbles

    ★★★½

  • Collateral Beauty

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Planet Earth II

  • I Am Not Madame Bovary

    ★★★

  • Paris Can Wait

    ★★★½

  • Jackie

  • Sully

  • La La Land

  • Independence Day: Resurgence

  • Finding Dory

  • The Neon Demon

  • Neruda

    ★★★

  • Café Society

  • Julieta

    ★★★

  • Bridge of Spies

  • Regression

  • The Danish Girl

  • Spotlight

  • Room

  • Irrational Man

  • Minions

  • Inside Out

  • Jurassic World

  • Love

    ★★★★

  • Mustang

    ★★★★★

  • Carol

  • Amy

  • Sleeping Giant

    ★½

  • The Age of Adaline

    ★★★

  • Big Eyes

  • Black Mirror: White Christmas

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

  • The Theory of Everything

  • Labyrinth of Lies

    ★★½

  • Lucy

    ★½

  • Maleficent

  • The Fault in Our Stars

    ★★

  • Carmina and Amen

  • Spanish Affair

  • Chef

  • The Grand Budapest Hotel

  • Boyhood

  • No me llames fotógrafo de guerra

    ★★★★