• Kate

    ★★

  • The Protégé

    ★★

  • Sweet Girl

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

  • Black Widow

    ★½

  • The Ice Road

    ★★

  • F9

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★½

  • Mare of Easttown

    ★★½

  • Vanquish

    ★★

  • Ride or Die

    ★★½

  • Bad Trip

    ½

  • Godzilla vs. Kong

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • Wrong Turn

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Christmas on Wheels

    ★½

  • Wheels of Fortune

    ½

  • U-Turn

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★

  • Ammonite

    ★★★½

  • Unpregnant

    ★★★

  • Run Hide Fight

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • Kilometers and Kilometers

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Shortcut

    ★★½

  • Greenland

    ★★

  • Unhinged

    ★★½

  • The Old Guard

  • Ava

    ★½

  • Lost Bullet

    ★★

  • Fast and Fierce: Death Race

    ★½

  • Rev

    ★½

  • Lady Driver

    ★★

  • Extraction

    ★★★

  • Honeydew

    ★★

  • The Hunt

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★½

  • The Trip to Greece

    ★★★

  • Alone

    ★★½

  • Hour of Lead

    ★½

  • All the Bright Places

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Zola

    ★★★

  • Uncle Frank

    ★★★

  • Spree

    ★½

  • Go!

    ★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • The Courier

    ★★

  • Queen & Slim

    ★★

  • Drive

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Rattlesnake

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Clowns of Halloween

  • Seventeen

    ★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Haunt

    ★★★