• Red Notice

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★½

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★

  • Birds of Paradise

    ★½

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ½

  • Malignant

    ★★½

  • The Voyeurs

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★½

  • The Secret Diary of an Exchange Student

    ½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Beckett

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Fear Street: 1994

  • The Deep House

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Son

    ★★★

  • Cherry

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★½

  • Human Animals

    ★★

  • Just Another Christmas

    ★★★½

  • The Call

  • Two Distant Strangers

    ★★★

  • My First Summer

    ★★★★★

  • Nocturne

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • The Old Ways

    ★★★

  • Run

    ★★½

  • Hubie Halloween

  • Enola Holmes

  • The Paramedic

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

  • Pieces of a Woman

  • Host

    ★½

  • Summerland

    ★★★★

  • Don't Listen

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Peninsula

    ★★

  • #Alive

  • The Rental

  • The World to Come

    ★½

  • The Half of It

    ★★★★

  • Dangerous Lies

    ★★

  • Sputnik

    ★★★

  • The Occupant

    ★★★

  • Resistance

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • All the Bright Places

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Gretel & Hansel

    ★★★