lara has logged 15 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Edit this entry  
31
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Minari

Minari

2020
×
★★★★
Edit this entry  
23
Evil Dead II

Evil Dead II

1987
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Drag Me to Hell

Drag Me to Hell

2009
×
★★★★
Edit this entry  
17
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
14
The Hunt

The Hunt

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★
Edit this entry  
13
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★★
Edit this entry  
12
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★
Edit this entry  
12
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★
Edit this entry  
08
WALL·E

WALL·E

2008
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Inside Out

Inside Out

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Edit this entry