lara has logged 11 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★
Edit this entry  
09
High Tension

High Tension

2003
×
★★★
Edit this entry  
09
The Endless

The Endless

2017
×
★★★
Edit this entry  
09
Resolution

Resolution

2012
×
★★★
Edit this entry  
08
Witness for the Prosecution

Witness for the Prosecution

1957
×
★★★★
Edit this entry  
08
Anomalisa

Anomalisa

2015
×
★★★
Edit this entry  
07
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Spree

Spree

2020
×
Edit this entry  
05
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
A Woman Under the Influence

A Woman Under the Influence

1974
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Skins

Skins

2017
×
★★
Edit this entry