Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bama Rush

    ½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Me Time

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★

  • They/Them

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Boo, Bitch

    ★★★

  • The Wonderful Summer of Mickey Mouse

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Father of the Bride

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • The Valet

    ★★★★

  • Candy

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Moonshot

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Wonderful Winter of Mickey Mouse

    ★★★

  • Inventing Anna

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Death to 2021

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★