Sort by
  • The Beekeeper

    ★★½

  • The Color Purple

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Oracle

    ½

  • Totally Killer

    ★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★

  • Poor Things

    ★★½

  • Ferrari

    ★★½

  • Cobweb

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • I.S.S.

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • Scream VI

    ★½

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • You People

    ★★

  • Violent Night

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Talk to Me

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

  • The Menu

    ★★

  • See How They Run

    ½

  • Ticket to Paradise

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ½

  • The Whale

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Burial

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Samaritan

  • Beast

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Enys Men

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★★★