Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Spirited

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Men

    ★★★

  • Ambulance

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Tall Girl 2

  • Marry Me

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

  • Red Notice

    ★½

  • Antlers

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • He's All That

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ½

  • Old

    ½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Annette

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Cruella

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Us Again

    ★★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • Chaos Walking

    ★½

  • Fatale

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Monster Hunter

  • The Croods: A New Age

  • Come Play

    ★★½

  • 2 Hearts

    ★½

  • Soul

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • We Are Who We Are

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • Honest Thief

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

  • The War with Grandpa

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • Unhinged

    ★½