• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • The Lost City

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Antlers

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • V/H/S/94

    ★★½

  • Halloween Kills

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Luca

    ★★★

  • Infinite

    ½

  • Awake

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • F9

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • The Superdeep

    ★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★½

  • Host

    ★★★★

  • Body Cam

    ½

  • Scoob!

  • Extraction

    ★★★½

  • Sputnik

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Mulan

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Scare Me

    ★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • Dolittle

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Watchmen