Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Sin futuro

  • Temporada de jacarandas

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • The (Almost) Legends

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • The Show: Chronicle of a Murder

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • Maggie Simpson in

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Chang Can Dunk

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Aria

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Heroic

    ★★★★

  • Cassandro

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Pantomima

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★

  • The Mean One

    ★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The First Slam Dunk

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Munsters

    ½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • 13:14: The Challenge of Helping

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Blonde

    ★½