Sort by
  • Night Swim

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

  • BEEF

    ★★★★

  • Reggie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Eileen

  • You People

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Dangerous Game: The Legacy Murders

    ★★★½

  • The Visitor

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • The Blackening

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Butcher's Crossing

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Beast

    ★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Snoop Dogg's F*cn Around Comedy Special

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★

  • Infinite Storm

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★★½

  • Master

    ★★★½

  • Emergency

    ★★★★½

  • The Runner

    ★★★★