Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Sweetwater

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Waco: American Apocalypse

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★

  • Jared from Subway: Catching a Monster

    ★★

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Creed III

    ★★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Cat Person

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★½

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • Chelsea Handler: Revolution

    ★★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • Harry & Meghan

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★½

  • Casey Anthony: Where the Truth Lies

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★★½

  • Capturing the Killer Nurse

    ★★

  • State of Alabama vs. Brittany Smith

    ★★½

  • Low Country: The Murdaugh Dynasty

    ★★★½

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Sins of Our Mother

    ★★½

  • Aftershock: Everest and the Nepal Earthquake

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Chevalier

    ★★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Emily

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Blonde

    ½

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • House of Hammer

    ★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★