• Melancholia

    ★★★★

  • Fragrance of the First Flower

    ★★★½

  • My Sweet Dear

  • My Name

    ★★★★

  • My Love Mix-Up!

    ★★★★★

  • Please Tell Me So

  • Peach of Time

  • Dali and Cocky Prince

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Peach of Time

  • Hometown Cha-Cha-Cha

    ★★★★★

  • Nevertheless,

    ★★★½

  • Nobleman Ryu's Wedding

  • Hold Me

  • I Promised You the Moon

    ★★★★

  • Be Loved in House: I Do

    ★★★★★

  • Spirit Untamed

  • Last Twilight in Phuket

    ★★★★★

  • Doom at Your Service

    ★★★★★

  • Imitation

    ★★★★

  • Youth of May

    ★★★★★

  • Hello My Dear

    ★★★★

  • Cuatro paredes

  • Save Ralph

  • Navillera

    ★★★★★

  • Hey There!

  • We Best Love: Fighting Mr. 2nd

    ★★★½

  • You Make Me Dance

  • 1000 Stars

    ★★★★★

  • To My Star

    ★★★★★

  • Wish Dragon

  • Wish You

  • We Best Love

    ★★★★½

  • Color Rush

  • Sweet Home

    ★★★★½

  • Run On

    ★★★★★

  • True Beauty

  • Daughters

    ★★½

  • Manner of Death

    ★★★★

  • I Told Sunset About You

    ★★★★★

  • Cherry Magic

    ★★★★½

  • Silver Skates

  • 18 Again

    ★★★★

  • Mr. Heart

  • The Gifted: Graduation

    ★★★★★

  • Summer of 85

  • Art of The Devil

  • It's Okay to Not Be Okay

    ★★★★★

  • One-Way to Tomorrow

  • Where Your Eyes Linger

  • Taipei Suicide Story

  • The Half of It

  • Unorthodox

    ★★★★½

  • Your Name Engraved Herein

    ★★★½

  • There Is No Evil

  • All the Bright Places

    ★★½

  • 2gether: The Series

  • Because of You

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Why R U

  • TharnType Special: Our Final Love

  • The Way We Are

  • Little Women

    ★★★★½

  • Love From Outta Space

    ★★★★½

  • The Stranded

    ★★★★

  • Until We Meet Again The Series

  • Dew

  • Love, Spells and All That

  • I Had a Dream You Won’t Understand Even If I Tell

    ★★★½

  • The Irishman

  • Arab Blues

    ★★★½

  • The King

    ★★★★