Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★½

  • Madame Web

    ½

  • Upgraded

    ★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★★

  • Orion and the Dark

    ★★★½

  • Argylle

    ★★

  • Bob Marley: One Love

    ★★★½

  • Miller's Girl

  • Mean Girls

    ★★★½

  • Lift

    ★½

  • The Beekeeper

    ★★★

  • Night Swim

    ★½

  • Good Grief

    ★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★

  • The Family Plan

    ★★½

  • The Boys in the Boat

    ★★★½

  • Anyone But You

    ★★★★

  • Merry Little Batman

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid Christmas: Cabin Fever

    ★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★½

  • Silent Night

    ★★

  • Family Switch

    ★★½

  • Candy Cane Lane

    ★★

  • Wonka

    ★★★★

  • The Color Purple

    ★★★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • Leo

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • Wish

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • BLUE EYE SAMURAI

    ★★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Old Dads

    ★★

  • The Other Zoey

    ★★½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★½

  • Migration

    ★★★½

  • Trolls Band Together

    ★★★

  • The Book of Clarence

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Foe

    ★★

  • Poison

    ★★★★

  • Nowhere

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Scooby-Doo! and Krypto, Too!

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Spy Kids: Armageddon

    ½

  • The Creator

    ★★★★

  • Expend4bles

  • Love at First Sight

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Reptile

    ★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★½

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★½