• San Andreas

    ★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Furious 7

    ★★★

  • Run All Night

    ★★★★★

  • The Woman in Black 2: Angel of Death

    ★★★

  • Taken 3

    ½

  • Seventh Son

    ★★½

  • The Pyramid

  • Horrible Bosses 2

    ★★

  • Clown

    ★★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

  • Interstellar

    ½

  • John Wick

    ★★★★½

  • Monsters: Dark Continent

  • Outcast

  • Wyrmwood: Road of the Dead

    ★★★

  • As Above, So Below

    ★★★★½

  • Foxcatcher

    ★★★½

  • It Follows

    ½

  • Brick Mansions

    ★★★½

  • Dead Snow 2: Red vs. Dead

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★

  • 47 Ronin

    ★★★

  • Kids for Cash

    ★★★

  • Big Ass Spider!

    ★★★★

  • The Internship

    ½

  • Frankenstein's Army

    ★★★½

  • Dracula 3D

    ★½

  • John Dies at the End

  • Grabbers

    ★★★★

  • Carnage

    ★★★½

  • Killer Joe

    ★★★★

  • Burning Bright

  • Public Enemies

  • Crank: High Voltage

    ★★★★

  • 30 Days of Night

    ★★★★

  • Dominion: Prequel to the Exorcist

    ★½

  • Daredevil

    ★½

  • Virtuosity

    ★★★★★

  • The Hudsucker Proxy

    ★★★★

  • Ricochet

    ★★★★

  • Popcorn

    ★★★★

  • Hardware

    ★★★

  • UHF

    ★★★★★

  • Food of the Gods II

    ★★★

  • The 'Burbs

    ★★★★

  • Destroyer

  • Demonwarp

    ★★★½

  • Rage of Honor

    ★★★★½

  • Spookies

    ★★★★★

  • Making Contact

    ★★★½

  • The Midnight Hour

    ★★★½

  • Summer Rental

    ★★★½

  • Cut and Run

    ★★★

  • Mad Max Beyond Thunderdome

    ★★★★★

  • Wheels of Fire

    ★★★★★

  • The Terminator

  • Treasure of the Four Crowns

    ★★★★½

  • 2020 Texas Gladiators

    ★★★½

  • 1990: The Bronx Warriors

    ★★★★

  • Neighbors

    ½

  • Tourist Trap

    ★★★

  • I Don't Want to Be Born

    ★★★★

  • Beyond the Door

  • Dr. Phibes Rises Again

    ★★★★

  • The Abominable Dr. Phibes

    ★★★★½

  • Fantastic Voyage

    ★★★½

  • Matango

    ★★★