Sort by
  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★★

  • DC League of Super-Pets

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • The Lost City

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½