Sort by
  • Boston Strangler

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★

  • Passages

    ★★★★

  • A Little Prayer

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Scrapper

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Margie Soudek's Salt and Pepper Shakers

  • Bad Behaviour

    ★★

  • Eileen

    ★★★★

  • Cat Person

    ★★

  • Fairyland

    ★★★

  • Fancy Dance

    ★★★

  • AUM: The Cult At The End Of The World

    ★★★

  • Mamacruz

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★½

  • Cassandro

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★★

  • Kim's Video

  • Babylon

  • Low Tide: DLC

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Eyeballs in the Darkness

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

  • My Father's Dragon

  • Low Tide: A Newly Restored Work by Thomas Wright

    ★★★★★

  • Halloween Ends

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

  • Till

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Raymond & Ray

    ★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Inspection

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

  • Pinocchio

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Master Gardener

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★