Sort by
  • You People

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Four Hours at the Capitol

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Help

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • The War Below

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★½

  • Death to 2020

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Athlete A

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • 8:46

    ★★★★½

  • Water and Clearing

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • Escape from Pretoria

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★½

  • 365 Days

    ½

  • Minari

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Cats

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Bombshell

    ★★★★

  • 6 Underground

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Midway

    ★★½

  • Hydebank

    ★★★★

  • Stuart X

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Battle at Big Rock

    ★★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★