• Betrayed

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Crush

  • The Hired Hand

    ★★★★★

  • Diane

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • Identifying Features

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Wajib

    ★★★★½

  • Georgia

    ★★★★½

  • Dirty Dancing

    ★★★★½

  • Minority Report

    ★★★★★

  • Better Watch Out

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • In the Mouth of Madness

    ★★★★½

  • Jackie

    ★★★★★

  • Last Night in Soho