• The Green Knight

    ★★★★

  • Midnight in the Switchgrass

    ½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • North Hollywood

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Dreamcatcher

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★½

  • Censor

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Psycho Goreman

    ★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★½

  • Run

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • Beginning

    ★★★★½

  • Nomadland

  • Antebellum

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ½

  • The New Mutants

    ★½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★

  • Showbiz Kids

    ★★★★

  • Banging Lanie

  • The Rental

    ★★

  • Infamous

    ½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Becky

    ★½

  • Transhood

    ★★★★½

  • Scoob!

    ½

  • Dangerous Lies

  • Extraction

    ★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★½

  • M.O.M. Mothers of Monsters

    ½

  • Mulan

  • InstaPsycho

    ★½

  • All the Bright Places

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Feels Good Man

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Kajillionaire

    ★★½

  • Underwater

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Jexi

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Mortuary Collection

    ★★★

  • Random Acts of Violence

    ★★

  • Rambo: Last Blood

    ½

  • Tall Girl

    ★½

  • Jungleland

    ★★★

  • Guns Akimbo

    ★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ½

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • Ema