Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Grimcutty

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

  • Do Revenge

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • The Next 365 Days

    ½

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • They/Them

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

  • The Night of the 12th

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • 365 Days: This Day

  • The Northman

    ★★★★½

  • Incantation

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Tall Girl 2

    ★★★½

  • Death on the Nile

  • Moonfall

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The Hating Game

    ★★★

  • The King's Man

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

  • All Too Well: The Short Film

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Midnight Mass

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Squid Game

  • Silent Night

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★★

  • After We Fell

  • Twenty Something

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★