Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Crush

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Bigbug

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Kate

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • The Loud House Movie

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Belle

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

  • Black Widow

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Fear Street: 1994

  • Luca

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★½

  • We Need to Do Something

    ★★★★

  • In the Heights

  • Plan B

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • F9

  • Army of the Dead

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Thunder Force

  • Nobody

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

  • The Yin Yang Master

    ★★★★

  • Space Sweepers

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Wish Dragon

  • We Can Be Heroes

    ★★★